Hurtworld game s1 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 11/60
Hurtworld game s2 [ NoSteam/Meteor/AntyLog/CLASSIC ] 2/60
Hurtworld game s3 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/AntyLog/Mody ] 2/60
Hurtworld game s4 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/Mody ] 1/60
Hurtworld game s5 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/NoWIPE ] 19/60
Hurtworld game s6 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/Mody ] 30/60
Hurtworld game s7 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/AntyLog/ItemV2/LootBP+1 ] 0/60
Hurtworld game s8 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 19/60
Hurtworld game s9 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/AntyLog/ItemV2/LootBP+1 ] 0/60
Serwer Hurtworld Serwer Teamspeak3 Hurtworld IP: ts.hw69.pl

Archiwum

Wesołych Świąt!! + mały prezent

fotolia_130537601_subscription_monthly_m-1200x832.jpg.322f777b7bea51c639383221d81f26c5.jpg
Z okazji nadchodzących Świąt, pragniemy złożyć Wam życzenia i przekazać prezent w postaci promocji w naszym IS na wszystko -20% Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania. Życzy cała Administracja HW69!

Zmiana dropu na s4 na x5 z modami

Serwer x5 z modami
Wychodząc na przeciw sugestiom utworzenia serwera x5 z modami postanowiliśmy przekształcić serwer s4. Nowy serwer będzie miał drop zbliżony do znanego i lubianego serwera s1 x5. Na pewno z czasem pojawią się tu pewne zmiany wynikające z propozycji ukazujących się na naszym forum. Na początek drop deto z hangarów został dwukrotnie zwiększony. Na serwerze występują mody takie jak drewniane posadzki, stalowe dachy, szklane ściany i dachy, ciężarówka w trakcie eventu i wiele więcej....

Hurtworld ItemV2 patch 0.4.8.3

Hurtworld ItemV2 download
Pojawiła się dzisiaj duża aktualizacja gry w wersji ItemV2. Nowy klient gdy dostępny w dziale download. Aktualizacja wprowadziła między innymi postacie kobiece, samoloty, meteory i sporo innych mniejszych zmian. Pełny opis na naszym forum. Kity, rolle pojawią się jeszcze dzisiaj.

Event Mikołajkowy z nagrodami

Event Mikołajkowy
Z okazji Mikołajek organizujemy event już w tę sobotę! Zasady są banalne, a liczba miejsc ograniczona. Pełny opis organizacji eventu jak i zasad znajdziecie na naszym forum.

Event Albinosy - na serwerach v1

Albinosy event Hurtworld
Przywrócony został już znany wcześniej event Konwój Albinosów Event będzie odpalany automatycznie co klika godzin podobnie jak event Drapieżnych Kruków, czy Meteor. Łupem w evencie jest przede wszystkim drop z Albinosów, wraki aut, a na serwerach z modami przy odrobinie szczęścia jest to jedyny sposób na zdobycie ciężarówki! 

BLACK FRIDAY - cały ItemShop -50%

Hurtworld BLACK FRIDAY
Do końca dzisiejszego dnia ceny wszystkich przedmiotów w ItemShop zostały obcięte o połowę! Tylko dzisiaj - wyjątkowe oferty, których nie możesz przegapić!

Przywrócenie serwera No-WIPE - s5

Hurtworld NoWIPE serwer
Od dzisiaj serwer s5 będzie serwerem No-WIPE Postanowiliśmy powrócić do starego wydania serwera s5 w wersji bez WIPE. Mocna maszyna plus udoskonalane specjalne pluginy oczyszczające serwer powinny zapewnić dobrą rozgrywkę bez lagów na długi czas. WIPE na tym serwerze będzie się odbywało niezmiernia rzadko, raz na 2-3 miesiące.

Update ItemV2 0.4.8.2

HW ItemV2 Patch
Aktualizacja Hurtworld Experimental ItemV2 patch 0.4.8.2 Najnowsza wersja klienta HW ItemV2 NoSteam w dziale download. Zakończone zostało wprowadzanie większej aktualizacji na serwery v1. Pojawiły się nowe komendy, nowe urozmaicenia gry, nowy regulamin. Więcej informacji znajdziecie na naszym forum.

Update ItemV2 Experimental patch 0.4.8.1

Najnowsza wersja klienta Hurtworld ItemV2 NoSteam download
Aktualizacja Hurtworld Experimental ItemV2 patch 0.4.8.1 Najnowsza wersja klienta HW ItemV2 NoSteam w dziale download.

Blokada TP podczas rajdu + Update ItemV2 0.4.8.0

Hurtworld Blokada TP podczas rajdu.
Nowe urozmaicenie na naszych serwerach Hurtworld czyli blokada Teleportacji podczas rajdów. Blokada TP jest załączana na pewnym obszarze wokół miejsca eksplozji. Brane pod uwagę są rozmaite detonacje, takie jak wybuch C4, Meteora czy nawet dynamitu. Ten ostatni może nam się przydać, gdy widzimy jak już ktoś rozpoczął proces teleportacji, a eksplozja w odpowiedniej bliskości go przerwie. Obszar blokady zależy od siły eksplozji, a także ich ilości. Przykładowo dla c4 promień efektu...