Hurtworld game s1 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 53/100
Hurtworld game s5 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 21/100
Hurtworld game s6 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/Mody ] 17/100
Hurtworld game s8 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 10/100
Hurtworld game s11 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 2/100
Hurtworld game s12 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 25/100
Serwer Hurtworld Serwer Teamspeak3 Hurtworld IP: ts.hw69.pl

0.3.6.5 - Czyli duży update, a wraz z nim sporo nowości!

Zaskoczył nas dzisiaj podwójny update czyli kolejne wersje gry 0.3.6.4 i 0.3.6.5 przynoszące całkiem spore zmiany. Wraz z aktualizacją na wszystkich serwerach został wykonany WIPE. Klikając na serwer na naszej liście serwerów ujrzycie teraz dość wyczerpujący opis serwera i dostępnych komend wraz z garścią cennych informacji.

meteor hurtworld

Na początku chcemy wspomnieć o tym co nowego pojawiło się na naszych serwerach. Ciekawa, a co najważniejsze oczekiwana przez wszystkich naszych graczy nowość to meteoryty (propozycja i wyniki ankiety). Mileliśmy pewne obawy przed jej wprowadzeniem, ale widząc Wasze jednomyślnie przychylne stanowisko i mając wrażenie, że ten dodatek był dość długo wyczekiwany postanowiliśmy dać Wam jeszcze więcej frajdy i satysfakcji z gry Hurtworld. Także miejmy nadzieje, że nikomu dosłownie i w przenośni nie uderzy do głowy :D

Drugą ciekawą i przydatną zmianą jest od teraz możliwość uzupełniania totemów komendą. Listę wszytskich dostępnych komend znajdziecie osobno w opisie każdego z serwerów klikając w jego nazwę na liście serwerów.

A także.. czyli co wprowadził update 0.3.6.5:

Dostaliśmy kolejną dawkę nowości, co dzisiaj? Między innymi o podpaleniach baz/budowli, wyglądzie i rodzajach motocykli, na jakiej zasadzie będzie działać wiertło, a także ujrzymy jak wygląda jazda na motocyklu oraz jak prezentuje się nowa fryzura oraz kamizelki.


Zacznijmy od podpalenia bazy. Dobrze znany nam sposób na podpalenie kogoś w jakieś odległości, ale jak to wygląda w przypadku naszych kryjówek? Zobaczcie:Pewnie jesteście ciekawi jak będą wyglądały motocykle i jak się nimi będzie poruszać. Otóż, twórcy zaprezentowali nam dzisiaj textury, które będą na motorach oraz ich warianty (może być z dodatkiem). Zobaczcie jak to będzie wyglądało:Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda jazda na tym sprzęcie to polecam zobaczyć to:Zaprezentowano nam na jakiej zasadzie będzie działać wiertło, co będzie potrzebne by go używać oraz jak będzie wyglądał jego interfejs, jeśli jesteście ciekawi to zajrzyjcie tutaj:Wiertło również będzie się dało rozwalić, ciekawi destrukcji tej maszyny mogą zobaczyć to tutaj:Wiertło również może się przegrzać, a co się stanie jak się przegrzeje i nie będzie w nim odpowiedniego surowca, które je chłodzi? Zobaczcie koniecznie:
https://fat.gfycat.com/SoulfulParchedIchthyosaurs.webmNowe tekstury ubrań są już gotowe, pokazano nam tylko niektóre, ale już niebawem pewnie ujrzymy je wszystkie, jeśli jesteście ciekawi jaką nową fryzurę już pokazali nam twórcy to zobaczcie to pod tym linkiem (fryzura i ubrania):Również zostanie wgrana miła poprawka odnośnie niszczenia ścian, podłóg itp. - będzie pokazany obszar jaki zostanie usunięty za pomocą młotka.


Co sądzicie o tych nowościach? Podzielcie się z nami swoją opinią.

Komentarze

  • Brak komentarzy
The comment form is closed for this current news.