Hurtworld game s1 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 64/100
Hurtworld game s5 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 20/100
Hurtworld game s6 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/Mody ] 21/100
Hurtworld game s8 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 10/100
Hurtworld game s11 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 4/100
Hurtworld game s12 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 29/100
Serwer Hurtworld Serwer Teamspeak3 Hurtworld IP: ts.hw69.pl

Aktualizacja do wersji 0.3.6.6 i kilka nowości na naszej stronie

Dzisiaj odbyła się aktualizacja serwerów do najnowszej wersji gry, a także zdecydowaliśmy się zrobić WIPE na serwerach s1, s2 i s3.

Hurtworld stupid

WIPE został wykonany tylko na serwerach gdzie był już wymagany, a także gdzie zgłaszaliście to w ankietach na naszym forum. Padło na 3 pierwsze serwery, a na pozostałych wykonana została jedynie aktualizacja (w tym na naszym najnowszym serwerze s5 CLASIC z dropem x1, który wystartował w tym tygodniu, a co za tym idzie nie była konieczna). Także jak na dzień dzisiejszy WIPE do końca sierpnia już nie planujemy.

Serwery stoją na najnowszej wersji silnika 0.3.6.6, jednak widzimy, że osoby używające jeszcze starej wersji klienta nie będą miały problemów z dołączeniem do gry. W najbliższym czasie najnowsza wersja klienta gry również ukaże się na naszym forum.

Nowości jakie pojawiły się również dzisiaj na naszej stronie to licznik osób online na liście serwerów, oraz licznik wszystkich osób grających aktualnie na naszej sieci serwerów. W panelu użytkownika znajdziecie miejsce gdzie będziecie mogli realizować Vouchery, na darmowe monety do naszgo Sklepiku. Vouchery będziemy rozdawali na różnych eventach, a także będziecie mogli je otrzymać od nagrywających u nas Youtuberów. Także bądźcie czujni! :)

Stronka serwerowni ciągle rozwija się, dodajemy nowe funkcje, optymalizujemy istniejące. Dla osób, które śledzą bacznie nasz serwis i czytają uważnie newsy od deski do deski również przygotowaliśmy coś specjalnego. Dokładnie pierwsza osoba, której uda się wykorzystać Voucher kod umieszczony tutaj, otrzyma specjalną niespodziankę. Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy! Śledźcie również FanPage naszych partnerówd https://www.facebook.com/grywamtu tam również może czekać niebawem coś cennego!

Enjoy!

Komentarze

  • Brak komentarzy
The comment form is closed for this current news.