Hurtworld game s1 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 30/100
Hurtworld game s5 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 10/100
Hurtworld game s6 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/Mody ] 6/100
Hurtworld game s8 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 20/100
Hurtworld game s11 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 3/100
Hurtworld game s12 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 16/100
Serwer Hurtworld Serwer Teamspeak3 Hurtworld IP: ts.hw69.pl

UPDATE 0.3.8.1 + Nowe Sleppers + WIPE na wszystkich serwerach

Dzisiaj w nocy wykonane zostało czyszczenie wszystkich naszych serwerów, a także aktualizacja do najnowszej wersji gry 0.3.8.1.

Hurtworld Update 0.3.8.1

WIPE spowodowane było w głównej mierze przez upgrade serwera do najnowszej wersji Hurtworld 0.3.8.1, która to wprowadza nowy system Sleppers (wbudowany już bezpośrednio w grę). Jest to pozostająca na serwerze skrzyneczka, w której jakby zasypia nasza postać na czas naszej nieobecności, a znane jest już co najmniej z gry Rust. Jak dokładnie wygląda skrzyneczka możecie zobaczyć na powyższym obrazku. Przy okazji aktualizacji przeprowadziliśmy również kilka zmian w konfiguracji rozgrywki. Na każdym serwerze mocno zwiększony został drop tłuszczu ze zwierząt. Dopracowaliśmy również trochę detali, które w szczególności mają czuwać nad bezpieczeństwem serwera i jakością rywalizacji. 

Przy okazji przypominamy, że konto założone tutaj na naszej stronie głównej dział również na naszym forum forum.hw69.pl gdzie możecie składać wszelkie propozycjie zmian i prowadzić dyskusję nad kierunkiem dalszego rozwoju sieci, a także szukać ludzi do wspólnej gry.

Zapraszamy również na nasz serwer TeamSpeak 3, który jest w pełni zautomatyzowany dzięki aplikacji BOT YuriBot.pl, nad którego ładem i porządkiem sprawuje pieczę Yuri. Znajdziecie tu mnóstwo osób grających na naszej sieci jak i aktywną oraz pomocną administrację, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości związane z grą.

Komentarze

  • Brak komentarzy
The comment form is closed for this current news.