Hurtworld game s1 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 2/100
Hurtworld game s5 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 0/100
Hurtworld game s6 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog/Mody ] 1/100
Hurtworld game s8 [ NoSteam/TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/AntyLog ] 0/100
Hurtworld game s11 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 0/100
Hurtworld game s12 [ Steam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 5/100
Serwer Hurtworld Serwer Teamspeak3 Hurtworld IP: ts.hw69.pl

Nowe mody na serwerze s11 (x3)

Zmodowany został serwer itemv2 z dropem x3. Poprawiona czytelność i długość nicków. Co myślicie o powstaniu nowego serwera x1 legacy?

Nowe mody na serwerze HW itemv2

Serwer itemv2 x3 urozmaiciły w dniu dzisiejszym mody na bronie, konstrukcje i wiele innych fajnych i użytecznych rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym arsenałem już na serwerze tym bardziej, że właśnie dzisiaj odbyło się czyszczenie serwera. WIPE na tym serwerze jak zwykle będzie obywało się w piątki o 16:00 i będzie trwało tydzień.

Na serwerze został dodany system poprawy nicków nie zawierających przynajmniej 3 czytelnych polskich znaków kolejno po sobie. Usuwane automatycznie są też nadmiernie występujące reklamy w nickach czyniące czat mniej czytelnym.

Planujemy również w najbliższych dniach uruchomienie serwera x1 v1 legacy. Na serwerze dodane zostaną minimalne urozmaicenia takie jak Meteor, Kruki, System leveli. Serwer będzie bez TP, warp, home, kit i roll. Zapraszamy do dyskusji na ten temat w temacie: https://forum.hw69.pl/propozycja-serwer-classic-t4339/

Komentarze

  • Brak komentarzy
The comment form is closed for this current news.