Hurtworld game s1 [ TPR/Home/Kit/Meteor/Roll ] 1/100
Hurtworld game s2 [ NoSteam/Meteor/Mody/NoTP ] 0/100
Hurtworld game s5 [ TPR/Home/Kit/Meteor/Roll ] 1/100
Hurtworld game s6 [ TPR/Home/Kit/Meteor/Roll/Mody ] 0/100
Hurtworld game s8 [ TPR/Home/Kit/Meteor/Roll ] 15/100
Hurtworld game s11 [ OnlySteam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 0/100
Hurtworld game s12 [ OnlySteam/TPR/Home/Kit/Mody/ItemV2 ] 4/100
Serwer Hurtworld Serwer Teamspeak3 Hurtworld IP: ts.hw69.pl

Kolejka oczekujących na wolny slot na serwerach HW v1

Dodana została kolejka oczekujących na wolny slot znana już z serwerów itemv2. Wymagana jest obowiązkowo, gdy na serwerze osiągnięty zostanie limit wolnych slotów. Należy pobrać aktualizację klienta gry Hurtworld legacy z zakładki download. Pragniemy również poinformować o wcześniejszym WIPE na serwerze s5 za względu na korona-wolne i ogólnie większy ruch na serwerach.

HW v1 queue slot

W celu poprawnego działania kolejki oczekujących wymagane jest używanie klienta uruchamianego przez Launcher, ewentualnie w ostateczności pobrać można paczkę kompletnego klienta z drugiego linku w zakładce download. Dotyczy to także osób mających wersję Hurtworld Steam!

Tuż po WIPE przez pierwsze 30 minut ilość slotów będzie nielimitowana (w praktyce będzie to zapewne 160-200 slotów). Następnie będzie ustalana już coraz mniejsza ich liczba dążąc do 100 slotów ostatecznie. Kolejka widoczna jest jedynie na zaktualizowanej wersji klienta HW legacy (v1), najlepiej uruchamianej przez Launcher! Osoby na normalnej wersji też będą mogły wchodzić na serwer, jednak użycie kolejki będzie znacznie utrudnione, a być może nawet niemożliwe przy dużym ruchu (pojawiać się może błąd zbyt długiego pobierania struktur "Downloading Structure timeout/error"). Podobnie jak na serwerach v2 osoby z rangami premium są ustawiane bliżej początku kolejki zależnie od wagi rangi bądź ich sumy.

WIPE na serwerze s5 (x3) odbędzie się w piątek o 16:00.

Zapraszamy! ♡♥♡

Komentarze

  • Brak komentarzy
The comment form is closed for this current news.